• Grein Hotel 28.08.2017
  Serdecznie zapraszamy
 • Hotel Wiktoria 02.08.2017
  Z czystym sumieniem mogę polecić Hotel Wiktoria na wesela oraz poprawiny!!! Miałam przyjemność organizować tam swoje przyjęcie weselne. Obsługa jest ...
 • Nova Riviera Organizacja Wesel 10.02.2017
  Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszej oferty!
Dworek Gościnny

Dworek Gościnny

Park Górny 7
34-460 Szczawnica
18 540 04 00
Typ obiektu:
Domy weselne
Max. Liczba gości:
170

Atrakcje

 • grill
 • klimatyzacja
 • parking
 • miejsce zabytkowe
 • ochrona
 • kuchnia
 • ogród, park
 • taras
 • dla niepełnosprawnych

Opis

Dworek Gościnny to niezwykłe i wyjątkowe miejsce, które zachwyci najbardziej wymagających gości. Łączy w sobie czar i urok mienionej epoki ze współczesną funkcjonalnością. Wita swoich gości eleganckimi i stylowymi wnętrzami, gdzie w sposób harmonijny łączą się elementy tradycyjnej architektury z nowoczesnymi akcentami. Każdy element wystroju stanowi swoiste dzieło sztuki, które przyciąga uwagę i zachwyca. Pod oryginalnymi aranżacjami kryją się najnowocześniejsze systemy multimedialne a możliwości techniczne Sali Balowej wraz z jej najnowocześniejszymi systemami nagłośnienia i oświetlenia pozwalają na organizowanie w niej najbardziej niepowtarzalnych i zachwycających uroczystości.

Do dyspozycji gości jest przepiękna Sala Balowa gdzie w oprawie stylowych żyrandoli i zachwycających detali do uroczystej kolacji może zasiąść 170 osób. Możliwość indywidualnej aranżacji sali, ustawienia sceny oraz fantazyjne połączenie światła, kolorów oraz zastosowanych materiałów czyni Salę miejscem magicznym oraz scenerią godną najpiękniejszych i najbardziej wyszukanych przyjęć weselnych.

Stylowe Foyer oraz Biblioteka to miejsca, w których goście mogą odpocząć po tańcach jak również w wygodnych sofach i fotelach cieszyć się widokiem na otaczający park. Do dyspozycji Pary Młodej przygotowany jest również komfortowy pokój wypoczynkowy, w którym można znaleźć odrobinę wytchnienia podczas wieczoru pełnego emocji i wrażeń.

W ciepłe dni Goście mogą korzystać z przylegających do Dworku tarasów lub spacerować po urokliwych alejkach otaczającego go parku. Wspaniała architektura budynku jak również zadbana parkowa zieleń stanowią niepowtarzalną scenerię dla pamiątkowych zdjęć oraz sesji fotograficznych.

Wyśmienite potrawy, które oferuje Dworek Gościnny, przygotowywane są przez najlepszych kucharzy i z pewnością zadowolą wybredne podniebienia a także sprostają najbardziej wyrafinowanym zamówieniom. Menu jest zawsze ustalane indywidualnie i dostosowane do potrzeb i upodobań klienta. Profesjonalna i miła obsługa zadba natomiast o komfort i wygodę gości podczas przyjęcia.

Dworek Gościnny jest w pełni klimatyzowany i, dla bezpieczeństwa naszych Gości, monitorowany. Przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych. Budynek, podobnie jak przylegające do niego ogrody oraz tarasy, objęty jest bezprzewodową siecią Wi-Fi. Tuż obok Dworku Gościnnego dla Gości przygotowany został parking strzeżony, zarówno dla samochodów osobowych jak również autokarów.

Lokalizacja

Google Map